Ples Pardubického pivovaru 2019

Ples Pardubického pivovaru 2019

Pardubický pivovar a Máša agency připravily jako každý rok ples pro všechny fanoušky a přátele dobrého piva a především toho pardubického. Ples Pardubického pivovaru bude v pátek 15. února v ABC Klubu Na Olšinkách v Pardubicích. Plesání začne ve 20 hodin a během něj si vychutnáte nejen vynikající piva z produkce Pardubického pivovaru, ale i předtančení latinsko- amerických tanců nebo skupinu KH band, která bude zvát k tanci během celého večera. Hostem plesu je krásná rockerka Sabina Křováková, vítězka soutěže Česko Slovenské SuperStar.

Pro návštěvníky plesu je připraven bohatý program. Kromě hudebního vystoupení bude barman míchat drinky z piva. Památku z této akce získáte ve fotokoutku a diskotéku si už teď chystá DJ Lukáš Mercl. Samozřejmě jako na většině plesů, tak ani na Plese Pardubického pivovaru nebude chybět bohatá tombola.

Záštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Pardubice Martin Charvát a také René Živný člen rady Pardubického kraje zodpovědný za sport, cestovní ruch, volnočasové aktivity a informatiku.