Pernštejn fest

Pernštejn fest

Letošní PERNŠTEJN FEST počátkem září bude o tom nejčerstvějším pivu široko daleko. Poprvé v naší historii vám totiž nabídneme naši vlajkovou loď - pivo Vilém - přímo z ležáckého tanku. Čtete dobře – TANKOVÉ PIVO. Můžete se tedy na chvilku ponořit do krás pivovarnického řemesla a vychutnat si to nejčerstvější vychlazené pivo, které vám skvěle načepujeme. Jelikož půjde o energický den nabitý programem, založeným na kvalitní hudbě a dobrém pivu, určitě oceníte „PORTER ZÓNU“ , v níž můžete zpomalit tempo, natáhnout se do lehátka a v klidu si vychutnat originální Pardubický Porter.
Na nádvoří pivovaru si můžete na čepu vychutnat Pernštejn Vilém 11, Pernštejn Kvasňák 13, Pardubický Taxis 14 a tmavý originál - Pardubický Porter 19. Na své si přijdou i děti a řidiči, jelikož budeme mít k dispozici naši limonádu a nealkoholické pivo.
Co by to ale bylo za pivovarskou slavnost bez hudby! V našem nabitém programu se během soboty vystřídají kapely Wohnout, eNDee, Doctor P.P., Wanastowi Vjecy Revival či Mňága a Žďorp.
A když zrovna budeme čekat na další kapelu, máme pro vás připravené dovednostní soutěže. Takže siláci a jedlíci, připravte se!
V celém areálu bude možno zažít doprovodný pivní program pod názvem „PERNŠTEJN VÝZVA“ anebo si vyzkoušet, že být opravdu dobrý výčepní není jen tak, jak se přesvědčíte v naší „PIVNÍ AKADEMII ČEPOVÁNÍ PIVA“. Velké oblibě se vždy těší i „KOMENTOVANÉ EXKURZE PIVOVAREM“.
Myslíme i na vaše děti, pro které připravujeme „DĚTSKÝ KOUTEK“ se skákacím hradem, bludištěm, malováním na obličej a spoustou dalších aktivit pod dohledem našich animátorek.

PRVNÍCH 300 PLNOLETÝCH NÁVŠTĚVNÍKŮ DOSTANE PŘI VSTUPU DO AREÁLU MALÝ DÁREK.

Vstupenky můžete zakoupit v předprodeji v našich prodejnách Pivovarka (Pardubice, Lázně Bohdaneč a Přelouč), v restauracích Pivovarka a Pernštejnka nebo na www.ticketportal.cz
Areál pivovaru otevíráme v sobotu 7.9.2019 v 13:00.
Cena vstupenky v předprodeji 199 Kč (Ticketportal vč. poplatků 222 Kč).
Cena vstupenky na místě 290 Kč.
Předprodej od 1.8. do 6.9.2019.
Děti do 140 cm a ZTP mají vstup na akci ZDARMA.
Senioři s datem narození 7.9.1954 a starší mají vstupné na místě za 100 Kč.